Únor 2010

In the name of colours

26. února 2010 v 18:27 | Destiny |  Photographs
Aktualizovala jsem složku s FOTOGRAFIEMI, tentokrát přibyly záběry z léta - jedná se víceméně o okolí Třeboně a Českých Budějovic. Co se týče Prahy, pomalu sbírám momentky, jen jsem i po půl roce pořád neměla dost času na to vyrazit na pořádnou fotografickou procházku... snad to tedy tenhle semestr bude lepší. :)


Histologie

26. února 2010 v 0:01 | Destiny |  GJVJ + 1. LF


Na závěr dnes přináším ještě něco pro moje spolužáky a jiné spolu-studující, nespolu-studující. blázny kteří se o histologii zajímají čistě ze zájmu a nebo třeba lidi s citem pro abstraktní umění (zcela seriózně, taková správně nabarvená hyalinní chrupavka by na zdi v černém rámu vypadala super :) ).
Pod odkazem najdete fotky z pondělní přednášky na téma Apparatus digestorius (kvalita nic moc, seděla jsem dost daleko) a potom záběrů slidů z praktik (kvalita se různí :)), fotky co se mi povedly z mikroskopů a také záběry těch plakátů.
Snad to někomu bude k užitku ;)

HISTOLOGIE ZDE


Leverage

25. února 2010 v 23:56 | Destiny |  Aktualitky... od všeho trochu
Název vypovídá za vše :) Propadla jsem nové show od společnosti TNT s názvem Leverage - a když říkám propadla, tím myslím *squeeeeeee* propadla :) Pro fanoušky Whedonverse říkám "Christian Kane" a to je myslím vše, co je třeba. Mě osobně se zdá, že christian na sobě od dob Angela značně zapracoval, poporostly mu vlasy *slint* ale drsný hoch je to pořád :) Pro normální lidi/muže říkám "partička lidí pohybujících se silně za hranou zákona - specialista na bojová umění Eliott, hacker Hardison, zlodějka Parker, nadaná herečka/podvodnice Sophie a mastermind bývalý pojišťovací agent Nathan, jehož syn vinou právě oné pojišťovny zemřel, když společnost odmítla zaplatit za jeho léčbu rakoviny. Smrt milovaného syna připraví Nata o všechno, nakonec i o manželku která se s ním rozejde poté, co Nathan nezvládá už dále kontrolovat svůj problém s pitím. Díky své práci jako vyšetřovací agent má však Nate celou řadu "užitečných zkušeností" a znalostí - inu, když chytáte zloděje, lecčemus se přiučíte :) A tak se přes celou řadu událostí dostane těchhle 5 lidí dohromady a společně využívají to, co umí nejlépe k tomu, aby pomohli lidem na jejichž problémy je normální spravedlnost a soudnictví krátké." A pro normální lidi/ženy říkám "Christian Kane!!!" ;)

A abych vás maličko navnadila, přináším dva nové wallpapery - UNLOCKING THE DOORS, BULLET

Stay tuned, there´s more to come!;)

It´s a brand new day

25. února 2010 v 23:40 | Destiny |  Aktualitky... od všeho trochu
... for all of us :)

Yay, nevím jak u vás, ale u nás v matičce Praze dneska poprvé po dlouhé době vysvitlo sluníčko, teploměr za oknem mé jeskynní sluje konečně neukazuje teplotu při které leniví i elementární částice a i u nás na bytě v kuchyni, kde bychom normálně mohli skladovat mražené maso na přímo na stole jaká je tam zima, se maličko oteplilo :) Trochu toho UV záření má na mě vždycky pozitivní vliv, takže jsem se rozhodla pro opětovnou změnu designu, tentokrát je výtvor velmi jednoduchý, velmi rychlý a na mě překvapivě světle a barevně laděný (enjoy the colours folks, it´s not for long) ;) Doufám že se vám tady bude líbit a budete se ke mě rádi vracet - jako úplatek tradičně slibuji že začnu psát :)


P.S. - Zjistila jsem, že jsem ztratila všechny affiliates, takže kdo by měl zájem o spřátelení, či s kým už jsem affs byla, pište prosím do komentářů ;)